2013 był dla mnie ważny i przełomowy. 2014 jest jeszcze ważniejszy i jeszcze bardziej przełomowy. Czytaj dalej „The Phantom „LP1””
Wyzwanie
Zaliczyłem kolejne Warsaw Challenge. Zrobiłem także tak, jak nakazała mi moja tradycja. Czytaj dalej „Wyzwanie”
People Under The Stairs „12 Step Program”

6 maja miałem urodziny. Oprócz mnie, nikogo to prawdopodobnie nie obchodzi. Thes One’a i Double K też nie, ale postanowili mi sprawić tego dnia prezent i wypuścili nowy LP.
Swoich fanów, w tym mnie, rozpieścili. 12 Step Program oferowany był we wszystkich możliwych formatach i to nawet tych najbardziej oldskulowych. Kilkaset niebieskich kaset, kilkaset kolorowych (i już niedostępnych od kilku dni) winyli i standardowo tysiące kompaktów. Chciałbym napisać „setki tysięcy kompaktów”, ale nie oszukujmy się – tego towaru nie zejdzie tyle, ile wszyscy by chcieli. A może to i lepiej?
Czytaj dalej „People Under The Stairs „12 Step Program””Absurd i nonsens
Absurd i nonsens – Łona wiedział jaki wziąć tytuł już w 2007 roku. W 2014 zrobię tak i ja.
Mam dwie nerki
Mam dwie nerki. Czuję się z tym świetnie. Trochę gorzej mają ci, którzy posiadają tylko jedną. Da się z tym żyć. A co z tymi, którzy nie mają ich w ogóle? I jakim cudem oni żyją?! Czytaj dalej „Mam dwie nerki”
Czy recenzje są potrzebne?
Jest taki fajny blog, na którym padło dość kontrowersyjne stwierdzenie. Czytaj dalej „Czy recenzje są potrzebne?”
Najlepsze muzyczne profile na Facebooku

Facebook jest jaki jest, opinie są podzielone, ale dla mnie stał się on w pewnym momencie głównym źródłem informacji muzycznych. Jest na nim 7 takich stron, które zawsze dostarczają mi odpowiednich i wartościowych treści.
Jakiś czas temu zrobiłem sobie porządki na Facebooku. Jest to o tyle istotne, że teraz stał się on dla mnie bardzo, ale to naprawdę bardzo pożytecznym narzędziem. Jak będziecie chcieli i będziecie grzeczni, to powiem wam jak to zrobiłem. Myślę, że warto się postarać.
Czytaj dalej „Najlepsze muzyczne profile na Facebooku”Ten Typ Mes „Trzeba Było Zostać Dresiarzem”
„Dresy przyszły ze wschodu / nie z Ameryki i nie z zachodu” – cytat z Dezertera w mniejszy, czasem większy, sposób oddaje ducha tej płyty.
Czasami odnoszę wrażenie, że Ten Typ Mes stał się ofiarą… samego siebie. Prawdopodobnie najlepszy polski raper, z najciekawszymi konceptami, z bardzo dobrym doborem beatów i ciągle niezłymi tekstami. Każdy jego nowy projekt jest przez wszystkich mocno wyczekiwany, a oczekiwania wobec niego sięgają niebotycznych rozmiarów. Wydawać by się mogło, że dla każdego – samego rapera jak i słuchaczy – jest to sytuacja idealna. Po zeszłorocznych Lepszych Żbikach sytuacja trochę się zmieniła – fani nabrali trochę dystansu do jego kolejnych produkcji.
Czytaj dalej „Ten Typ Mes „Trzeba Było Zostać Dresiarzem””Postaw na streaming
Nadszedł w końcu ten dzień, że musiałem to zrobić. Postawiłem na streaming. Czytaj dalej „Postaw na streaming”
Dzień dobry 50 Cent
Powinniśmy się przyzwyczaić do kilku rzeczy. Doskonale widać to na przykładzie wizyty 50 Centa w Polsce. Czytaj dalej „Dzień dobry 50 Cent”








