O mnie

Nazywam się Dawid Bartkowski i jestem z rocznika, w którym wydane zostały m.in. Paid in Full, Criminal MindedRock the House, Bigger and Deffer i Born to Mac. Tottenham przygotowywał się do sprowadzenia Paula Gascoigne’a, z ligi spadał Ruch Chorzów, a w Lego rządziły serie Blacktron i Forestman.

Z pisaniem o muzyce jestem związany od 2008 roku. Zaczynałem z własnym blogiem, który nazwał się RAPort. Publikowałem tam teksty związane z rapem, stąd tak perfekcyjna nazwa, nad którą chyba za długo nie myślałem (tak mi się wydaje). Po przerwie od pisania, konkretnie w 2014 roku, założyłem goodkida. Pracuję również freelancersko – piszę, opowiadam, biorę udział w panelach. Działam także przy największym polskim festiwalu hip-hopowym. Jestem PR-owcem.

Piszę w zdecydowanej większości o takim rapie, o którym nigdzie indziej w Polsce nie przeczytasz. Jeżeli jesteś ciekawy tej muzyki, to po prostu musiałeś tutaj kiedyś trafić.

Więcej znajduje się na moim Rate Your Music i Discogs, ale zanim tutaj wprowadzę do bazy danych kilka tysięcy swoich płyt to upłynie sporo wody w Wiśle.

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz