Rap na chacie #1: prequel, a w nim m.in. Emil Blef, Jan-rapowanie i 2Chainz

W listach pytaliście mnie, kiedy będzie nowy program o rapie. No to macie.

Kilkanaście dni temu rzuciłem Kubie Głogowskiemu pomysł, że trzeba zrobić program o rapie. I tym polskim, i tym zagranicznym. Od dawna miałem w planach zrobić coś takiego samemu, ale jakoś brakowało mi motywacji, więc uznałem, że mój konkurent z Hip Hop Kemp (heh) będzie idealnym kompanem. Premierowy odcinek (a w zasadzie pilot) Rapu Na Chacie potwierdza tę tezę.

W pierwszym odcinku jesteśmy wyjątkowo zgodni. Rozmawiamy o Planszach Jana-Rapowanie i Nocnego, Przesunięciach Emila Blefa, które mieliśmy okazję przedpremierowo przesłuchać, i Rap of Go to the League 2Chainza. Dodatkowo wspominamy Phife Dawga, gadamy o Large Pro i DJ-u Premierze, a także opowiadamy o The Diary Scarface’a. I to nie wszystko, bo poruszamy wątek producentów wykonawczych, a tym ostatnio został… LeBron James.

Niestety, ale z różnych przyczyn zginął nam wątek z Little Simz. Będzie też wersja audio i lada moment pojawi się w najważniejszych serwisach streamingowych, takich jak Spotify, Tidal, iTunes, Mixloud, Soundcloud i Speakerze. Co ciekawe, będzie zawierała mały bonus o Aquemini OutKast.

Vloga i podcast planujemy nagrywać cyklicznie, zapewne raz na dwa tygodnie. Pytania, propsy, hejty kierujcie na rapnachacie@gmail.com.

A tymczasem…

Autor: Dawid Bartkowski

Bloger, pismak, krytyk, prowokator, pijarowiec.

Jeden komentarz do “Rap na chacie #1: prequel, a w nim m.in. Emil Blef, Jan-rapowanie i 2Chainz”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *