DJ Anusz z reedycjami mixów z twórczością Andrzeja Zauchy

Jedne z najlepszych kompilacji ostatnich lat są ponownie dostępne. Radzę się spieszyć.

Dopiero co ukazała się biografia Zauchy – „Życie, bierz mnie” – autorstwa Jarka Szubrychta, a teraz pojawia się wznowienie dwóch płyt prezentujących najlepsze, a w zasadzie najciekawsze dokonania wokalisty. I jest to rzecz, z którą obowiązkowo trzeba się zapoznać. Chwaliłem m.in. tutaj.

Projekt ten – zrodzony ze szczerej fascynacji twórczością i postacią tego wyjątkowego Artysty – odbił się całkiem szerokim echem, zaskakując nas skalą pozytywnych ocen i reakcji. Mówiąc szczerze nie przypuszczaliśmy z Błażejem, że zostanie on dostrzeżony poza wąskim kręgiem naszych muzycznych znajomych. Tymczasem stało się inaczej i jest to także Twoja zasługa.

DJ Anusz

Nowe wydanie Zaufaj sobie i Magia to ja to przede wszystkim poprawiona jakość audio. DJ-owi Anuszowi udało się pozyskać kilka niedostępnych dotąd wave’ów i dokonać podmiany niektórych ścieżek na pełnowartościowe zapisy studyjne. Całość została zmiksowana na nowo.

To nie koniec zmian. Nowy nakład jest w całości tłoczony, a nie tak jak wcześniej duplikowany. Oznacza to nie tylko dłuższą żywotność i niezawodne działanie płyt (u mnie działa, uff), ale również lepszy wygląd samego CD. Dotychczasowe etykiety zastąpił bowiem profesjonalny nadruk offsetowy o zdecydowanie lepszych walorach estetycznych. Warto przy tej okazji zaznaczyć, że w reedycji drugiej płyty główny kolor będzie zielony, a nie biały. Poprawie uległa też poligrafia digipaków. Tu również druk cyfrowy został zastąpiony offsetem. 

Zamówienia można składać na ten email. Gdyby kogoś interesowały plakaty i koszulki, to również zapraszam do zakupu.

Póki co mixy można odsłuchać na Mixcloudzie, pierwszy tutaj, natomiast drugi w tym miejscu.

Raz jeszcze zachęcam. Nie tyle co warto, ale zwyczajnie trzeba to znać.

Autor: Dawid Bartkowski

Bloger, pismak, krytyk, prowokator, pijarowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *