„Czarna Wołga” z nominacją do Grand Video Awards

Tym razem Lech Polish Hip-Hop Music Awards nagrody nie da. Sam może ją zdobyć.

Jeśli ktoś myślał, że po Lech Polish Hip-Hop Music Awards już opadł kurz i nastała cisza, ten jest w dużym błędzie. Ciągle coś się dzieje, a najlepszym przykładem jest nominacja filmu promującego event do Grand Video Awards. Sprawa jest duża, bo główną ideą konkursu jest honorowanie autorów najbardziej kreatywnych filmów w internecie.

Zostało zgłoszonych ponad 500 projektów. To właśnie spośród nich 13-osobowe jury wybrało 42 filmy, które zostały nominowane do nagród w 9 kategoriach. Jedną z nich jest Branded Content, czyli produkcje stworzone we współpracy z markami. To właśnie tutaj startuje serial „Czarna Wołga. Cichy & Mały”. Ale… Na swój ulubiony film mogą głosować także internauci, a laureat otrzyma Nagrodę Widzów. Zachęcam do oddania głosów na naszą produkcję, możecie to zrobić tutaj.

Czym jest „Czarna Wołga. Cichy & Mały”? W telegraficznym skrócie: to mini serial promujący Lech Polish Hip-Hop Music Awards. W rolach głównych wystąpili Artur Barciś oraz Wini. Dwóch gangsterów spokojnie spędza urlop w Kolumbii, gdy El Director informuje, że we Wrocławiu znaleziono tajemniczą torbę i trzeba oddać ją właścicielowi. A w torbie jest… Kto nie widział, niech obejrzy wszystkie części na tym kanale.

Laureaci zostaną ogłoszeni na gali Grand Video Awards, która odbędzie się w środę, 6 października, w stołecznym Kinie Iluzjon. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na: WP.pl, grandvideoawards.pl, press.pl oraz na profilach Press i GVA na Facebooku.

Raz jeszcze zachęcam do głosowania, a na zachętę zostawiam trailer trzeciego odcinka.

Autor: Dawid Bartkowski

Bloger, pismak, krytyk, prowokator, pijarowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *