Rodacy, pomożecie z ankietą?

ask more questions

Mam do was prośbę (tak, nawet i mi się to zdarza czasami). Zrobiłem taką małą ankietę, która ma na celu usprawnienie działania bloga. Wchodzicie w ten temat?

Nie będę ukrywał, że poświęcenie 2-3 minut na jej wypełnienie bardzo mi pomoże, a przy okazji trochę lepiej was poznam. Ciekaw jestem waszego zdania na temat kilku rzeczy. Oczywiście nie zbieram żadnych danych, nie potrzebuję maili itd. Tak jak w rapie, liczy się szczerość, chociaż ta już dawno tam zeszła na psy. Zresztą… Pomożecie?

Autor: Dawid Bartkowski

Bloger, pismak, krytyk, prowokator, pijarowiec.

2 komentarze do “Rodacy, pomożecie z ankietą?”

  1. Wysłałem, zapomniałem o pewnych kwestiach, to napiszę tutaj, nie będę specjalnie kolejnej ankiety wysyłał. Tak patrzę po tagach, i byłoby fajnie, gdyby więcej funku zagościło na blogu. Także elektronika na propsie, chociaż tutaj się chyba różnimy… Lubisz glitch i ambienty?

    1. Z tym funkiem to jest tak, że jest przygotowanych kilka szkiców, ale raczej o starszych rzeczach. Nowych już nie śledzę tak jak kiedyś, no ale afrobeat niedługo powinien w większym stopniu się przewijać, chyba że coś się zmieni po drodze. A glitch i ambient? Ten pierwszy nie dla mnie, drugi znam tylko kilka najbardziej klasycznych pozycji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *