Kemp 2017 #3: irlandzki before

Dzisiaj nie ma czasu na przewodnik po Kempie, mimo że ostatnio ogłosili Commona (a dzisiaj Quebonafide…), więc zajmę się czymś innym. Do tematu wrócę w następny piątek, a tymczasem wspomnę o czymś niewiele mniej ciekawym. Dobre info dla tych, którzy mieszkają na Wyspach. Aha, mój logotyp byle gdzie się nie pojawia!

Wrzucam takie bardzo szybkie info powiązane z Kempem. Co ciekawe – impreza, Big Freestyle Battle Second Edition, odbywa się w Dublinie i będzie to pierwsze Hip-Hop Kemp Before Party w Irlandii, a w dodatku jest to polska edycja. Trochę żałuję, że nie mogę tam być, tam bardziej że zawsze chciałem zobaczyć miasto Jamesa Joyce’a i nielegalnego handlu Kazimierza Grenia. Nie wspomnę już o napiciu się Guinnessa, którego bardzo lubię.

Przechodząc do konkretów: jest to typowe before party, które odbędzie się w sobotę 17 czerwca w Stage 19. Wszystkie dane adresowe macie na plakacie powyżej, podobnie jak ceny. Zwróćcie uwagę na bardzo ciekawe jury, czyli Te-Trisa, Proceente i… publiczność. Imprezę poprowadzi Rufin MC, a rozkręcą ją Andrew Funk’B i Laura P. Powinno być okej.

Trzy stówy Euro piechotą nie chodzi, a tyle może zgarnąć zwycięzca. Może i kurs trochę spadł, ale i tak jest dobrze. Kiedy na naszych bitwach będą takie nagrody?

Chętni na bitwę niech piszą tutaj. W tym miejscu jest link do eventu.

Autor: Dawid Bartkowski

Bloger, pismak, krytyk, prowokator, pijarowiec.

Jeden komentarz do “Kemp 2017 #3: irlandzki before”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *