Radom też ma swoje flava. Undeground flava

DJ Loopfella zabiera w podróż z klasycznym rapem.

Takich mixów nigdy za wiele. Wykonawcy znani, numery już nie zawsze, a nawet jeśli kiedyś przeleciały na płytach bądź spotifajowych playlistach, to nie odnotowało się faktu, że w ogóle były grane.

Całkiem niedawno moją uwagę przykuła selekcja pewnego radomskiego DJ-a. Loopfella, pod pod takim pseudonimem się kryje, odkopał kilka kawałków, połączył w całość i zaprezentował wcale nie tak oczywistą selekcję. Na krążku (tak, jest wydanie CD) znaleźli się m.in. Rashad & Confidence, Union Blak, Awon, Phoniks, DJ Low Cut, G Dot & Born, Elzhi, Pete Rock, Edo G, DJ Brans, Timeless Truth, Professor P & DJ Akilles. Towarzystwo, które bije swoją oczywistością, ale nie uderza przy tym pretensjonalnością i ogrywaniem po raz enty tego samego.

Undergound Flava posłuchać możecie poniżej, ale można i je nabyć, więc polecam. Piszcie bezpośrednio do autora na jego fanpage i za 15 zł cedek jest wasz. Ale, ale… Możecie mix wygrać też u mnie. Zasady są proste. Do niedzieli, 12.04, piszcie maila z propozycję trzech numerów, które miałyby się znaleźć na waszym wymarzonym miksie. Wygrywają ci, których kawałki zainteresują mnie najbardziej.

Autor: Dawid Bartkowski

Bloger, pismak, krytyk, prowokator, pijarowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *