Zapiski festiwalowe #1: Jaki to Pro8l3m, żeby zagrał Kuban?

Odpowiadam na najgorsze pytanie i zdradzam, który raper z USA miał zagrać w Płocku.

fot. Sebastian Adamkiewicz

Odpowiadam na najgorsze pytanie i zdradzam, który raper z USA miał zagrać w Płocku.
Czytaj dalej „Zapiski festiwalowe #1: Jaki to Pro8l3m, żeby zagrał Kuban?”

Kaz Bałagane „Chleb i Miód”

Nie chce mi się ponownie wysilać, więc poszedłem na łatwiznę.

Zarymuję na samym początku – do Chleba i Miodu wróciłem znowu. Oczywiście kupiłem sobie kompakt, który kręci się w moim odtwarzaczu dość regularnie (jak coś to zapalniczka jeszcze nie była używana), ale postanowiłem wrzucić album na iTunes. Dzięki temu mogę dać te cholerne gwiazdki.

Czytaj dalej „Kaz Bałagane „Chleb i Miód””

Co tam panie na hip-hopowych festiwalach?

Festiwale hip-hopowe rządzą się swoimi prawami. Będzie jeszcze lepiej. Wpadam z ważną informacją.

fot. Sebastian Adamkiewicz

Festiwale hip-hopowe rządzą się swoimi prawami. Będzie jeszcze lepiej. Wpadam z ważną informacją. Czytaj dalej „Co tam panie na hip-hopowych festiwalach?”