Market #3: 40% na wszystko i wysyłka do Polski za 14 zł? A czemu nie?

Wróciłem z Hradec Kralove do Warszawy i po kilku godzinach przeniosłem się do Berlina. Będę tutaj urzędował przez najbliższy tydzień i chyba odpuszczę sobie jakieś zakupy płytowe, bo przed chwilą dostałem maila od pewnej bardzo ciekawej wytwórni.

Zanim napiszę coś więcej o tegorocznym Kempie (moje przemyślenia na szybko są w tym miejscu), bądź co bądź, bardzo udanym, to czas na szybki market. Promocja jest naprawdę bardzo konkretna.

Szkoda że właśnie teraz! Chwilę po tym, kiedy to kupiłem na CD dyskografię The Mouse Outfit. No ale co zrobić, skoro Cold Busted, jedna z najlepszych niezależnych wytwórni w USA, daje 40% zniżkę na WSZYSTKO na swoim Bandcampie? Tak, taki duży rabat obowiązuje na każdy produkt. Przy finalizacji zamówienia wystarczy zastosować kod „busted40off”. Macie na to czas do 24 sierpnia, więc za wiele go nie pozostało.

Co polecam z ich oferty? Ciężko powiedzieć, bo Vitamin D z ekipą trzymają niezły poziom, ale nie mają wydawnictw, które zdecydowanie wybijają się ponad całą scenę. Fani niezależnych instrumentalnych rzeczy, mało odkrywczych, aczkolwiek zaskakująco przyjemnych, poczują się jak w raju. Boris Blenn (przy okazji tekst o płycie), Emapea i Esbe, którego Bloomsday doczeka się w grudniu reedycji, a wg samego bossa labelu jest klasycznym (lol) materiałem, to moi faworyci. Co ciekawe – CD często są tam tańsze od digitali. Przypominam, że przy zakupie fizycznych wydań dostajemy również nielimitowany streaming oraz download w kilku formatach.

Wysyłka kompaktu kosztuje 14 zł, siódemki 18 zł, a dwunastki od 28 do 38 zł. Ceny mogą się nieznacznie zmienić, bo oczywiście zależne są od kursu dolara. Co ciekawe to w ofercie mają już czwarte (!!!) wydanie Seeds, Roots & Fruits.

Tym razem bez konkretnych płyt, niech każdy sobie sam ich poszuka. Promocja jest naprawdę kozacka i trochę żal z niej nie skorzystać.

PS

Ponownie przypominam o promocji na Bandcampie The Mouse Outfit. Nie wygłupiajcie się nawet, bierzcie wszystko od nich. Kod „summersale”.

EDIT

Przed chwilą trafiło do mnie info, że Brownswood Recordings robi dobry deal z trzema częściami serii Brownswood Electr*c. Dwójka, trójka i czwórka mogą być wasze na CD za ok. 46 zł plus wysyłka do Polski w wysokości ok. 14 zł. Oferta jest tutaj i nie wiem do kiedy obowiązuje.ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz

Autor: Dawid Bartkowski

Bloger, pismak, krytyk, prowokator, pijarowiec.

2 komentarze do “Market #3: 40% na wszystko i wysyłka do Polski za 14 zł? A czemu nie?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *