DJ 600V z klasycznymi instrumentalami

Pierwszy wolumin beatów producenta ukaże się na winylu.

Mam już swojego faworyta na okładkę roku. Piszę oczywiście o Classic Instrumentals Vol. 1 DJ-a 600V, które pojawi się już w październiku nakładem HipHopHeadz.

DJ 600 V i Hiphopheadz.pl zapraszają na instrumentalną podróż w czasie do owianej sentymentem wczesnej ery Polskiego Hip-Hopu! 

Pierwszy wolumin najbardziej klasycznych instrumentali najbardziej klasycznego Polskiego rap producenta – 600 V. Poza opcją dla melomanów jest to także obowiązkowa pozycja na półce DJ TOOLS. Instrumentale znajdujące się na projekcie mają poprawiony dzwięk, a winyle wytłoczyliśmy w ulubionej tłoczni artysty, która dołożyła wszelkich starań, żeby efekt końcowy zadowolił wszystkich DJ’s i fanów oldskulowych brzmień! 

Dodatkowo na płycie znajdują się dwa instrumentale z najnowszej płyty  Kuba Knap X 600 V – Fundament z roku 2020. 

Nakład jest ściśle limitowany i wynosi 500 szt. Premiera wydawnictwa i wysyłka odbędzie się 24 października.

informacje wydawcy

Okładka okładką, ale czekam również na samą płytę, bo lubię te stare beaty Volta. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że będzie tu mniej oczywistości, chociaż miejsce dla „93-94” musiało się znaleźć. Są podkłady znane, ale raczej te z drugiego szeregu, co wcale nie oznacza, że gorsze. Wręcz przeciwnie! „Ja Się Wcale Nie Chwalę” czy „Pieniążek” od zawsze są w mojej voltowej czołówce. Do tego dwie produkcje, które znalazły się na wydanym w tym roku Fundamencie Kuby Knapa, o którym szerzej pisałem tutaj.

Do kupienia w tym miejscu.

Autor: Dawid Bartkowski

Bloger, pismak, krytyk, prowokator, pijarowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *