Zin

Lubisz rzeczy tworzone z pasji i zajawki? To fajnie, bo ja też.

Długo to trwało, ale pod koniec 2017 roku udało się. Kempowy zin, którego autorem jest Maciek Staniszewski aka 20ziko, ujrzał światło dzienne. Cieszę się, ponieważ powstał także przy pomocy mojej i ekipy Joytown. Opis atmosfery czeskiego festiwalu w jednym miejscu.

To, co widzicie to moje wspomnienia z pobytu w Hradec Králové ubrane w namacalny zin. To, czego zawsze brakowało mi oglądając zdjęcia z różnych festiwali to zbyt małe skupienie się na panującym klimacie, fantastycznych ludziach i panujących zajawkach. Cały materiał jest analogowy i nie zmącony megapikselami. Wierzę, że wiele osób podzieli moje zdanie i z przyjemnością będzie przeglądać kolejne strony.

Maciek Staniszewski aka 20ziko

Na blogu udostępniam wersję cyfrową, ale musicie wiedzieć, że powstały również fizyczne egzemplarze. Tych było 60 i w większości zostały rozdane zajawkowiczom, ludziom związanym z hip-hopem oraz fotografią. Do papierowej dodawane było w bonusie absolutnie fantastyczne zdjęcie Mateusza Trocha.

Co do samego zina – nie ustrzegliśmy się błędów, co oczywiście wprawne oko dostrzeże od razu, ale czy to teraz ważne? Obiecujemy poprawę i następnym razem będzie jeszcze lepiej.

Efekt pracy 20ziko ze skromną pomocą moją i ekipy Joytown, możecie sprawdzić tutaj.ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz