Rap na chacie już na streamingach. Gdzie posłuchać?

Wersja audio jest już dostępna w kilku serwisach. W końcu.

Kiedyś Mes nawijał „Długo czekałem na ten moment, czas to najmocniejszy oponent”. Jakie okazało się to prorocze. Mimo kilku przeciwności losu, braku czasu i czegoś tam jeszcze, jednak udało. „Rap na chacie” w wersji audio jest już obecny w kilku serwisach streamingowych.

Na razie opublikowany został pierwszy, pilotażowy odcinek. Na dniach pojawią się kolejne, czekamy tylko na akcept Spotify i reszty. Podcastu możecie posłuchacie tutaj:

Spotify
iTunes
Anchor
Google Podcasts
Breaker
Pocket Casts
RadioPublic

Odcinki będą pojawiały się również na Soundcloudie i Mixcloudzie, ale z racji ograniczonego miejsca w tych serwisach, te starsze będą kasowane. Na razie nie ma Tidala i nie wiem, czy w ogóle będzie. Gdyby jednak Jay-Z i reszta ułatwili nam trochę zadanie, to zapewne z Kubą Głogowskim będziemy i tam.

Tymczasem zachęcam do subskrybowania podcastu w Waszym ulubionym serwisie. Pamiętajcie – nadajemy w co drugi czwartek. Razem z Kubą siadamy i gadamy o rapie. Ostatnie nasze wyczyny (rozmawialiśmy m.in. o Małolacie, Metro, Ericku Sermonie i soundtrackach hip-hopowych) możecie sprawdzić tutaj.

Autor: Dawid Bartkowski

Bloger, pismak, krytyk, prowokator, pijarowiec.

2 komentarze do “Rap na chacie już na streamingach. Gdzie posłuchać?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *