No to jak z tymi podsumowaniami?

10409665_10204751643285188_7769297177571588853_n

Stało się. Jeżeli śledzicie portale społecznościowe kilku osób to mogliście się spodziewać czegoś, czego jeszcze nie było w polskiej blogosferze związanej z hip-hopem.

Pierwszej współpracy na tak dużą skalę.

Jak już zapewne wiecie w ten weekend w Poznaniu zebrało się kilku blogerów, vlogerów, dziennikarzy i ludzi związanych w pewien sposób ze środowiskiem hip-hopowym (i żarciem, jeśli mam być do końca szczery i „obiektywny”). Miałem zaszczyt brać udział w tym przedsięwzięciu, za którego organizację odpowiada Kuba Stemplowski ze wsparciem w postaci Diamante Wear. Sami widzicie, że lipy tutaj nie ma, ale swoje zrobiło też kilka innych postaci, które wykonują bardzo dobrą robotę, czyli Yurkosky, Mateusz Osiak, Maciek Blatkiewicz (raz i dwa), Szymek Groenke, Krzysiek Nowak, Bartek Ciesielski, Jacek Adamkiewicz oraz Maciek Sulima (wkrótce start nowej inicjatywy). Kolejność ani alfabetyczna, ani skillowa, tylko taka, jaka przyszła mi do głowy. Aha, i ja jeszcze.

Trochę dziwnie jednak się czułem wypowiadając kwestię o mniejszości romskiej, ale rozwinę ją na blogu...
Trochę dziwnie jednak się czułem wypowiadając kwestię o mniejszości romskiej, ale rozwinę ją na blogu… Nie, nie było jadu akurat w tej wypowiedzi!

Tak, to było podsumowanie roku 2014 w polskim hip-hopie. Więcej o nim dowiecie się wkrótce, informacje będę zamieszczał na bieżąco na swoim fanpage’u. Rozwinięcie swoich myśli, o których ja się wypowiadałem znajdziecie oczywiście na blogu, a startuję z całym podsumowaniem startuję już w piątek. Części będzie 5, codziennie po jednej. Nie spodziewajcie się jednak konwencjonalnej RAPortowej rzeczy. Będzie lepiej, inaczej, ciekawiej.

Fajnie, że udało się nam spotkać, za co jeszcze raz serdeczne dzięki leci do Kuby, mózgu całej operacji. Fajnie się siedziało, gadało, wykonaliśmy super robotę, ale jak ktoś celnie zauważył, to z e-kolegów staliśmy się kolegami. A to też jest ważne, a może i najważniejsze…

Autor: Dawid Bartkowski

Bloger, pismak, krytyk, prowokator, pijarowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *