5 lat

9 marca 2014 roku w sieci pojawił się goodkid.

9 marca 2014 roku w sieci pojawił się goodkid.

Przez te 5 lat wydarzyło się bardzo dużo. Czasami aż nie dowierzam, że aż tyle. Długo by tu opowiadać, zarówno o życiu prywatnym, jak i zawodowym. Nawet i tym blogowym, o ile tak to można nazwać. Bo goodkid, mimo mojej wielkiej miłości do tego „projektu”, jest dla mnie tylko dodatkiem do codziennego życia.

Jednak przez ten czas udało mi się stworzyć bloga, który jest jedynym tego typu miejscem w polskim internecie. Stroną, która w przeważającej większości skupia się na najczęściej niszowym rapie i projektach, o których informacji za wiele nie ma. O samym mainstreamie piszę w innych miejscach (i jeszcze mi za to płacą, hłe hłe), natomiast tutaj – główny nurt ograniczam do minimum. A może to za jakiś czas zmienię? Nie wiem.

Mam też świadomość, że gdybym pisał bardziej regularnie, o bardziej znanych (zwłaszcza polskich) i lubianych, liczby byłyby większe. Może nawet znacznie? Ale nie o to chodzi. goodkid jest unikatem i to mnie najbardziej cieszy.

Od razu przypomniałem sobie o „5 Years” genialnych Pseudo Intellectuals, o których pisałem już kilka razy. Numer który powstał w hołdzie dla Davida Bowiego. Inicjały mamy te same 😉

Niemniej, jaki blog, taki numer. 5 lat. Dziękuję.

Autor: Dawid Bartkowski

Bloger, pismak, krytyk, prowokator, pijarowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *