Kemp 2016: chcesz się ze mną bawić na festiwalu? KONKURS

hip hop kemp logo

Praga jest jednym z tych europejskich miast, w których to stężenie na metr kwadratowy klubów ze striptizem przyprawia o ból głowy. Niedaleko od niej leży Hradec Kralove, jedno ze świętych miejsc hip-hopowych głów. Z dwojga złego, ale jednak bardzo przyjemnego, tym razem wybieram festiwal. Mam cię jeszcze bardziej zachęcić do przyjazdu na Hip Hop Kemp?

Mam dobrą nowinę. Z racji tego, że w tym roku jestem jednym z blogerów, którzy w jakiś tam sposób wspierają Kempa, to organizatorzy dają od siebie wejściówkę dla jednego z moich czytelników. Fajnie, nie? Co trzeba zrobić, żeby ją otrzymać? Wystarczy, że…

Podpowiesz mi, o co mam się zapytać Pete Rocka w wywiadzie

Łatwe? Trudne? Nie wiem, ale nagrodą jest wpisanie na listę gości festiwalu, więc jest o co walczyć. Podpowiedzi wpisujecie w komentarzu pod wpisem bądź bezpośrednio pod przypiętym postem na fanpejdżu. Zwycięzcę wybiorę do wtorku 26 lipca. Aha, bo to ważne! W swoim zakresie załatwiasz sobie transport i nocleg, więc mam też prośbę – jeśli nie jesteś pewien wyjazdu daj szansę innym. Od nas masz tylko karnet, który zapewnia zajebistą zabawę i możliwość zobaczenia kilku legend na żywo. Musisz być też pełnoletni. Sorry, małolat.

Mam też nagrody pocieszenia: dwie osoby dostaną ode mnie płyty, które ostatnio chwaliłem na swoich kontach w social media. Wszyscy powinni być zadowoleni.

PS

Wiesz co też możesz zrobić? Przerobić główną grafikę (np. na taką jak poniżej…) i zniechęcić mnie do siebie. Wtedy może z litości ujrzysz swoje nazwisko wśród zaproszonych. Kombosy (nie)mile widziane.

hip hop kemp zaproszenie do konkursu

Dla przypomnienia kempowa playlista. Moja w przygotowaniu.

Autor: Dawid Bartkowski

Bloger, pismak, krytyk, prowokator, pijarowiec.

7 komentarzy do “Kemp 2016: chcesz się ze mną bawić na festiwalu? KONKURS”

  1. W Polsce mamy taką sytuację, że ostry junior już śmiga na koncerty z ojcem, mnie z kolei interesuje jak to jest u Rocka. Możesz go zapytać np. o to czy jego syn wykazuje zainteresowanie tym co robi, czy Pete próbuje zarazić go swoją pasją? Po drugie, ode mnie jest starszy o 23 lata, w tym momencie jest to równo 2x lat ile ja mam. Jak ostatnio po koncercie zorientowalam się, że taki Masta Ace ma 50 lat i jak wymiatał na scenie to to była dla mnie jakaś abstrakcja:) w związku z tym jak widzi siebie za 15 lat? No i na koniec – kiedy kolejny projekt z CL smoothem?! 😀

          1. dzięki! młody ma to już w genach po obojgu rodziców chyba 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *