Idealne lato z idealną osobą. KONKURS

person-beach-holiday-vacation

Ochoczo rozdawałem ostatnio płyty na fanpejdżu, więc pora na konkurs na blogu. Nie ma w sumie tak łatwo, musicie się trochę wysilić, ale co to za problem dla was? Podejrzewam, że żaden.

Z przyjemnością objąłem patronat nad Stejleizi, m.in. dlatego, że dawno nie słyszałem tak bardzo oldskulowej polskiej płyty. Poziom też jest zadowalający (recenzja na dniach), ale szkoda że lato powoli już odchodzi, bo akurat ten album jest ideałem na te trzy najgorętsze miesiące w roku.

Mam dla was dwa egzemplarze tej produkcji i rozdam je dwóm osobom. Co musicie zrobić, żeby dostać ten krążek? Nic prostszego. Faceci niech opiszą mi swój ideał kobiety, z którą chcieliby spędzić swoje wymarzone lato. Może być z wszystkimi szczegółami, scenariuszem i czymkolwiek, co przyjdzie wam do głowy. Kobiety niech napiszą coś podobnego, ale o facecie i niech uargumentują dlaczego to akurat ja mam być tym ideałem. Proste, prawda?

Wygrają dwie najbardziej kreatywne odpowiedzi. Pamiętajcie – liczy się tylko lato. Nieważne gdzie, ważne z kim, dlatego chciałbym mieć zarys takiej osoby.

Macie czas do końca tygodnia, tj. do 6 września do 23:59. Swoje odpowiedzi przesyłajcie na goodkid@goodkid.pl

Wyboru oczywiście dokonuję ja.

https://soundcloud.com/staylazycrew

Processed with VSCOcam with c1 preset

Autor: Dawid Bartkowski

Bloger, pismak, krytyk, prowokator, pijarowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *