Zin

Lubisz rzeczy tworzone z pasji i zajawki? To fajnie. Ja też.

Długo to trwało, ale… w końcu. Udało się.

Kempowy zin, którego autorem jest Maciek Staniszewski aka 20ziko, ujrzał światło dzienne. Cieszę się, ponieważ powstał także przy pomocy mojej i ekipy Joytown. Najlepszy opis atmosfery czeskiego festiwalu w jednym miejscu.

Maciek Staniszewski mówi:

To, co widzicie to moje wspomnienia z pobytu w Hradec Králové ubrane w namacalny zin. To, czego zawsze brakowało mi oglądając zdjęcia z różnych festiwali to zbyt małe skupienie się na panującym klimacie, fantastycznych ludziach i panujących zajawkach. Cały materiał jest analogowy i nie zmącony megapikselami. Wierzę, że wiele osób podzieli moje zdanie i z przyjemnością będzie przeglądać kolejne strony.

Na blogu udostępniam wersję cyfrową, ale musicie wiedzieć, że powstały również fizyczne egzemplarze. Tych było 60 i nie będę ściemniał, ale… w większości zostały rozdane zajawkowiczom, ludziom związanym z hip-hopem oraz fotografią.

Co do samego zina – nie ustrzegliśmy się błędów, co oczywiście wprawne oko dostrzeże od razu, ale czy to teraz ważne? Obiecujemy poprawę i następnym razem będzie jeszcze lepiej.

Okej, to tak tytułem wstępu. Przechodząc do rzeczy – efekt pracy 20ziko ze skromną pomocą moją i ekipy Joytown, możecie sprawdzić tutaj.

Te piękne bonusowe zdjęcie autorstwa naszego zioma, Mateusza Trocha, dostępne jest tylko dla posiadaczy papierowego zina. Kozak

Kilka innych prac 20ziko możecie sprawdzić tutaj.

ZapiszZapisz

ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapiszZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz