Radio i podcasty

Lubisz radio? Ja też.

Na co dzień jestem wydawcą dwóch audycji Hirka Wrony, „Soul – muzyka duszy” i „Polski bit”, a także prowadzącym podcast „Vibes & Breaks” w radiomixx.pl. Coś więcej? Tak.

radio plock

Kiedyś mojego głosu można było posłuchać w pewnej lokalnej rozgłośni. Logotyp wszystko zdradza, ale to jest już nieaktualny temat. Radio jakiś czas temu przestało istnieć.

Szkoda, bo nie dość, że było fajne, to w dodatku miałem w nim jeszcze fajniejszą audycję, w której w każdy poniedziałek o 20 grałem rap, funk, soul, jazz, house i afrobeat. „Vibes & Breaks” nie ma, ale to nie oznacza, że nie można mnie gdzieś usłyszeć.

Archiwalnych audycji „Vibes & Breaks” można posłuchać na oficjalnym mixcloudowym koncie radia. Playlista z kawałkami, które udało mi się zagrać w audycji znajduje się tutaj. Są na niej utwory, które w swoich zasobach ma Spotify.

Jestem wydawcą dwóch audycji Hirka Wrony. W każdy czwartek o 23:07 możesz posłuchać „Soul – muzyka duszy”, natomiast w poniedziałki o tej samej porze nadajemy „Polski bit”. Czasami pomagam przy „Czarnej Nocy” z piątku na sobotę o 2:00. Od czasu do czasu w tych audycjach pojawia się mój głos.

Regularnie w każdy piątek o godzinie 20 możesz sprawdzić mój podcast w radiomixx.pl. Jest to kontynuacja starego „Vibes & Breaks”. Baa, dokładnie to samo, tylko z innymi jinglami.

ZapiszZapisz