KONKURS – wygraj Tora!

1

Pierwszy konkurs w historii bloga. Mundial przecież, to i nagroda mundialowa.

Jak na razie ten mundial jest więcej jak wspaniały. Aż tak dobrego to się nie spodziewałem. Proszę, nie kończ się.

Europejskie drużyny nie zachwycają, ale Niemcy jak to Niemcy – z reguły idzie im dobrze (zobaczymy jak będzie jutro, liczę na ciebie, Algierio).

Futbolu niemieckiego można nie lubić, bo „nie”, ale warto poznać jego historię. Czytając Tora! dowiecie się kiedy w Niemczech powstała profesjonalna piłka, dlaczego Polacy są ważni w „starej” historii Borussii i Schalke oraz dlaczego Hamburger SV był nazywany klubem rodzinnym. Aha, i czy na pewno Franz Beckenbauer był tak fantastyczny jak nam się wydaje?

 

Franz jest dla nich tak ważny, że nawet na butach Adasia jest jego facjata
Franz jest dla nich tak ważny, że nawet na butach Adasia jest jego facjata

Okej, a co należy zrobić, żeby otrzymać egzemplarz Tora!? Liczę na kreatywność, która zaowocuje odpowiedzią na takie pytanie:

 

Czy Franz Beckenbauer odnalazłby się w dzisiejszej reprezentacji Niemiec?

 

Jeśli uważasz, że tak – pisz. Jeśli myślisz zupełnie inaczej, również pisz. Najbardziej kreatywna odpowiedź wygra książkę.

Warunki: 18 lat. Nie musisz lubić mojego fanpage’a, ale byłoby mi bardzo miło, gdybym widział tam Twojego lajka. Poza tym ogłoszę na nim wyniki wraz z nagrodzoną przeze mnie odpowiedzią.

Odpowiedzi ślijcie na adres: goodkid@goodkid.pl Czekam na nie do czwartku 3 lipca.

Książka czeka, warto ją mieć. Ta po lewej to mój prywatny egzemplarz, przeczytany zaraz po premierze. Ta po prawej może być Twoja.

Udostępnij
Dawid Bartkowski

Dawid Bartkowski

Bloger, pismak, krytyk, prowokator, pijarowiec.

2 komentarze

Zostaw odpowiedź