KONKURS – wygraj płyty

IMAG1138

Drugi konkurs w historii bloga. Jak jest zima to musi być zimno, ale jest też Mikołaj. A on wraz ze mną przygotował trzy prezenty.

W pierwszym konkursie kilka miesięcy temu podarowałem taką oto książkę. Zajebista sprawa, sporo fajnych odpowiedzi, w tym od jednego fejma (nie wygrał, sorry).

Dzisiaj do rozdania mam trzy płyty od Stepu i Preorder.pl. Są nimi Efekt Porozumienia Chady i RX’a, Wiecznie Młody Młodego M i Życie Szalonym Życiem Z.B.U.K.A. Chcecie? Proszę.

Co trzeba zrobić, żeby dostać wybraną przez siebie płytę?

Nic prostszego – wysyłasz do mnie maila, w którym piszesz, który album chcesz otrzymać. Możesz napisać w nim co tylko chcesz: prośbę, imię rapera, opowiadanie erotyczne (dawaj!), hejting w moją stronę czy apel poparcia dla marszu 13 grudnia. Cokolwiek, byleby zaznaczyć, którą płytę chcesz otrzymać.

Odpowiedzi ślijcie oczywiście na goodkid@goodkid.pl w tytule wpisując „konkurs”. Warunki udziału: 18 lat. Mile widziane polubienie fanpejdża, aczkolwiek nie jest koniecznie. Koniecznym jest za to łyk czegoś dobrego w ramach pomyślności (zaufam, nie mam jak zweryfikować).

Nagrodę otrzyma każda piąta osoba, która wybierze płytę danego wykonawcy (czyli piąty chętny na Syna Bogdana, piąty na Młodego itd.). Macie równy tydzień – 20 grudnia o 23:59 koniec zgłoszeń. Wyniki ogłoszę na fanpejdżu oraz dam info mailowo zwycięzcom.

Proście, a będzie wam może dane.

Udostępnij
Dawid Bartkowski

Dawid Bartkowski

Bloger, pismak, krytyk, prowokator, pijarowiec.

2 komentarze

Zostaw odpowiedź